Zenei program

BITANG SZÍNPAD

Augusztus 15. (csütörtök)

18:30 | Techno Vikings (IT)
20:00 | Haraszti Ádám Project (HU)
21:30 | Anima Sound System Dj Set (HU)
23:00 | Lóci játszik (HU)
01:00 | Stereo Banana (RS)

Augusztus 16. (péntek)

20:00 | Szalonna és bandája (HU)
21:30 | Aurevoir. (HU)
23:00 | Naked (RS)
01:00 | Transnomad (HU)

Augusztus 17. (szombat)

20:00 | The Khat (IL)
21:30 | Angata (IL)
23:00 | Zuboly (HU)
01:00 | Dj Bootsie Trio (HU)

AKÁCOS

Augusztus 14. (szerda)

20:00 | Alkotótábor bemutatók
22:00 | Lucy Dreamin’ (RS/HU)
23:30 | Dynamite Dudes (HU)
01:00 | Humppa Party (HU)

Augusztus 15. (csütörtök)

18:00 | A zenei alkotótábor koncertje
19:30 | KurtaUtca (RS)
21:00 | Klotljudi (RS)
22:30 | Vahúr csodát lát (HU)
00:00 | Project Ramones (RS)
01:30 | Tapan (RS)
03:00 | Schwabe (RS)

Augusztus 16. (péntek)

15:00 | Rocco Greppi (IT)
16:00 | V. MalomSlam – regionális slam poetry bajnokság
18:00 | Tranzkaphka (HU)
19:30 | Carson Coma (HU)
21:00 | Trillion (HU)
22:30 | bongor (RS/HU)
00:00 | Oudini (IL)
01:30 | Lonker See (PL)
03:00 | Suhov (HU)

Augusztus 17. (szombat)

15:00 | Torta Csaba (HU)
16:30 | August Clown (HU)
18:00 | FreeYouFreeMe (HU)
19:30 | Folk & Bass Orchestra (SK)
21:00 | Dogs in Kavala (RS)
22:30 | Johnny in the Jungle (HU)
00:00 | pozvakowski. (HU)
01:30 | Sjaj & I (RS)
03:00 | hendrigz (RS)

ETNOCAMP

Augusztus 15. (csütörtök)

21:00 | Pendergő (RS) feat. Csasznyi Imre (HU)
23:00 | Fokos (RS) + táncház

Augusztus 16. (péntek)

18:00 | Veronaki (HU)
20:00 | Tindia (HU)
21:30 | Meszecsinka (HU)
23:00 | Kjartan & Hét Hat Club (USA/FR/HU)

Augusztus 17. (szombat)

18:00 | Rutkai Bori Banda (HU)
20:00 | Resti Kornél (HU)
21:30 | Gypsy Classic Band (RS)
23:30 | Rozsdamaró zenekar (HU) + táncház

BAZEN

Augusztus 15. (csütörtök)

12:00 | Dj Rose (RS)
13:00 | BéTé (HU)
14:00 | Jazzszigor (HU)
16:00 | Schimanski (HU)
18:00 | Kő (HU)
20:00 | Vibe Tribe (HU)

Augusztus 16. (péntek)

12:00 | Lust (HU)
13:00 | Hansol (RS)
15:00 | LN // SO (HU)
18:00 | Cord (HU)
21:00 | Perrin (HU)
22:00 | Siaga /Elevated/ (HU)
23:00 | Tzapa /Elevated/ (HU)

Augusztus 17. (szombat)

12:00 | Viddim (RS)
14:00 | Reppszakkör (HU)
17:00 | Brass on the Road (HU) & Techno Vikings (IT)
18:30 | Reppszakkör x RCH (HU)
19:30 | Lipics /Asan/ (HU)
21:00 | Lust /Asan/ (HU)
22:30 | Vrama /Asan/ (HU)

 
A szervezők a programváltozás jogát fenntartják!

Kapcsolat